Naslovna

 

 

 

Čestitamo seniorima na dobrom nizu koji su ostvarili u prošle 4 utakmice (3 pobijede i 1 remi)

 

 

SENIORI – Pobjeda 0:1 na gostovanju u Prečkom!!! Bravo dečki!!!

 

Igralo se na teškom terenu punom vode i blata ali dečki su svojom borbenošću uspjeli pobijediti kvalitetnog protivnika. Nadamo se i da će naši seniori i u sljedećim utakmicama imati takav borben pristup igri.

 

 

JUNIORI – Pobjeda protiv Tekstilca na domaćem terenu 3:2

 

Nakon rezultata 0:2 naši dečki su se probudili te okrenuli rezultat i na kraju slavili 3:2

 

 

SENIORI – Domaća pobjeda protiv Concordie!

 

Očekivali smo laganu pobjedu, no bila je sve osim lagana. Nakon što su gosti u prvom poluvremenu imali nekoliko dobrih kontri koje nisu iskoristili, naši dečki su ipak pokazali da su kvalitetniji te zabili gol a zatim natjerali protivnike da si i sami nakon dobrog centaršuta pospreme loptu u gol.

 

 

 

 

 

Juniori i kadeti Buzina dvoranski prvaci ZNS-a!

 

Naši juniori koje vodi trener Kršlak i kadeti koje vodi trener Kosijer dvoranski su prvaci Zagrebačkog nogometnog saveza!

Čestitamo svim igračima i trenerima na ostvarenom sportskom uspjehu!

Dvoransko prvenstvo ZNS-a održano je u razdoblju od 23. siječnja do 14. veljače 2016. godine u sportskim dvoranama SC «SAVA SPORT« i SC «JELENOVAC«.
U natjecanje se uključilo 28 klubova ZNS-a. Natjecanje je provedeno u dvije dobne kategorije (KADETI – igrači rođeni 1999./2000. godine i JUNIORI – igrači rođeni 1996./1997./1998. godine).

juniori&kadeti
Opširnije

  •  

    Poz. Klub U P N I Bod
    1 Jarun 12 9 2 1 29
    2 Prečko 12 8 2 2 26
    3 Šparta-Elektra 11 8 0 3 24
    4 Sesvetski Kraljevec 12 7 1 4 22
    5 Prigorje M 12 7 1 4 22
    6 ZET 12 6 2 4 20
    7 Mladost Buzin 12 6 1 5 19
    8 Trešnjevka 12 5 3 4 18
    9 Odra 12 5 1 6 16
    10 Studentski Grad 11 5 0 6 15
    11 Ivanja Reka 12 3 2 7 11
    12 Blato 12 3 1 8 10
    13 Concordia 12 2 0 10 6
    14 Botinec 12 1 0 11 3

     

  •  

    Poz. Klub U P N I Bod
    1 Naftaš – Ivanić Grad 13 9 1 3 28
    2 Lučko 13 8 3 2 27
    3 Rudeš 14 7 4 3 25
    4 Udarnik 13 7 4 2 25
    5 Tekstilac-Ravnice 13 7 3 3 24
    6 Jarun 14 7 3 4 24
    7 Mladost Buzin 13 6 4 3 22
    8 Vinogradar 13 6 3 4 21
    9 Ponikve 13 5 4 4 19
    10 Zagorec 12 5 3 4 18
    11 Špansko 12 4 2 6 14
    12 HNŠK Moslavina 13 4 2 7 14
    13 Vrapče 13 3 3 7 12
    14 Trešnjevka 13 3 2 8 11
    15 Dugo Selo 13 1 2 10 5
    16 Zelina 13 0 1 12 1

     

  •  

    Poz. Klub U P N I Bod
    1 Ponikve 13 11 1 1 34
    2 Trešnjevka 13 9 4 0 31
    3 Lučko 13 10 1 2 31
    4 Mladost Buzin 13 10 0 3 30
    5 Zagorec 13 9 2 2 29
    6 HNŠK Moslavina 13 7 2 4 23
    7 Tekstilac-Ravnice 13 6 3 4 21
    8 Naftaš – Ivanić Grad 13 5 2 6 17
    9 Vinogradar 13 4 2 7 14
    10 Vrapče 13 3 4 6 13
    11 Rudeš 14 4 0 10 12
    12 Dugo Selo 13 3 2 8 11
    13 Udarnik 13 3 2 8 11
    14 Jarun 14 3 2 9 11
    15 Zelina 13 2 1 10 7
    16 Špansko 13 1 2 10 5

     

Odigrano 12. kolo 19/20.11.2016

 

 

Prigorje M – Concordia 4:0
Prečko – Odra 2:1
Trešnjevka – Ivanja Reka 6:1
ZET – Mladost Buzin 2:1
Blato – Jarun 0:1
Studentski Grad – Sesvetski Kraljevec 0:5
Botinec – Šparta-Elektra 0:2

 

 

 

Raspored utakmica za 13. kolo

 

 

26.11.2016 13:30 Šparta-Elektra – Prigorje M
27.11.2016 13:30 Sesvetski Kraljevec – Botinec
26.11.2016 13:30 Jarun – Studentski Grad
27.11.2016 10:00 Mladost Buzin – Blato
26.11.2016 13:30 Ivanja Reka – ZET
27.11.2016 13:30 Odra – Trešnjevka
27.11.2016 13:30 Concordia – Prečko